Home ShowBiz
Loredana e thotë hapur: Mozzik është babai i fëmijës tim ndërsa Zuna partneri im (VIDEO)
Loredana dhe Zuna janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse ata e kanë mohuar lidhjen e tyre, faktet tregojnë të kundërtën. Ata janë kapur disa herë mat dhe këto momente karantine po i kalojnë bashkë.

Ata janë izoluar të dy dhe këtë periudhë po e përdorin edhe për të punuar. Dyshja ka kanë përgatitur një këngë të re dhe titulli na tërhoqi vëmendjen të gjithëve.

“Ti je e imja”, mban titullin kënga e cila do të publikohet ditën e sotme në orën 23:59.

Mirëpo një video e Loredanës dhe Zuna po bën xhiron e rrjetit. Dyshja në fjalë shfaqen duke qëndruar bashkë dhe Loredana thotë: Mozzik është babi i fëmijës tim, ndërsa Zuna është partneri im…në biznes.

Kujtojmë që kohë më parë si Loredana ashtu edhe Zuna kishin mohuar se janë në një lidhje romantike, duke insistuar që janë vetëm miq dhe bashkëpunëtor.

Ndryshe, Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
Arrestohet vajza e Floyd Mayweather, goditi rivalen në dashuri
Nga mbajtësja e çelsave te shtëpia luksoze, në ''muaj mjalti" me Rudinën dhe Mark Frrokun (FOTO LAJM)
Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja e njohur kosovare janë çifti më i ri showbiz-t shqiptar?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media