Home ShowBiz
Të gjithë jeni përlotur, njihuni me vogëlushen ''Ova'' (FOTO LAJM)
“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit.

Në këto ditë qëndrimi të izoluar, njerëzit kanë zgjedhur të shohin këtë film dramatik, i cili i ka prekur të gjithë.

Filmi zgjat dy orë edhe pak minuta, dhe e sigurt që në 2 orë nuk do i mbani dot lotët. Kjo për shkak të historisë së dhimbshme që trajton, por edhe falë profesionalizmit të dy aktorëve kryesorë, “Ova” dhe “Memo”.

Aras Bulut është tashmë shumë i njohur për publikun shqiptar, pasj shumë role të tij janë transmetuar edhe në ekranet tona.

Por kush është “Ova”, vogëlushja e talentuar që na i rrëmbeu të gjithëve zemrat.

Emri i vërtetë i saj është Nisa Sofiya Aksongur dhe është vetëm 9-vjeçe.

Vogëlushja ka lindur në Stamboll në vitin 2011 aty ku jeton me familjen e saj.

Rolin e saj të parë e ka pasur në personazhin e “Hanzades”, në serialin “Kösem” në vitin 2015.

Nga aty ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe tashmë ka oferta të shumta që do i hapin dyert drejt një suksesi të madh.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM)
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)
Nuk i le vend imagjinatës, Françeska Jaçe tregon gjoksin nga makina luksoze (FOTO LAJM)
"Punojnë ndonjëherë këta njerëz?", motra e Lei Krajës habitet me shqiptarët (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media