Home ShowBiz
SKANDAL/ Ylli i Manchester City organizon orgji
Skandali i madh trondit Anglinë, jo vetëm futbollin.

Mbrojtësi i djathtë më i shtrenjtë i histori të Manchester Cityt, në mes të një pandemie së koronavirusit, ka organizuar një festë të madhe me prostitute.

Tre vjet më parë, pasi City pagoi 50 milionë dëmshpërblim për të, Kyle Walker u bë mbrojtësi i djathtë më i shtrenjtë në historinë e futbollit.

Hyri në histori si më i shtrenjta dhe më budalla

Tani duke fituar dy tituj të Premier eague, një Kupë FA, tre Kupa të Ligës dhe një lojtar me 48 paraqitje për Anglinë, ai ka bërë një histori marrëzie.

Në mes të pandemisë të koronavirusit që ka infektuar më shumë se 50,000 njerëz në Briatninë e Madhe, dhe mbi 5,000 vdekje nga sëmundja, dhe ndërsa masat e rrepta të izolimit dhe të kufizimit ekzistojnë në vend, përveç blerjes së ushqimeve dhe ilaçeve thelbësore, Kyle Walker është e ftoi mikun në banesën e tij dhe më pas dy zonja që janë angazhuar në zanatin më të vjetër.

Ai predikon në Twitter se “të dashurit” nuk duhet të vizitohen, e nga ana tjetër një grup me prostituta organizohet në shtëpi

Sigurisht, kjo katërsh e bashkuar nuk ndoqën rregullat e “distancës sociale”, por sipas fjalëve të njërës prej prostitutave, të konfirmuar më vonë nga Walker, u kënaqën në një seancë seksuale tre-orëshe.

Kur njëra nga prostitutat pa këtë mesazh të Walker, e zemëruar nga hipokrizia e tij, ajo vendosi t’i tregojë shtypit atë që kishte bërë vetëm disa orë më parë.

Louise McNamara, 21 vjeç, tha që ajo ishte urdhëruar të shkonte në apartamentin luksoz në Hale me një braziliane tre vjet më të vjetër. “Burri që na telefonoi e prezantoi veten si Kai, por kur arrita atje, e kuptova se kush ishte ai. Para se të dilnim nga dhoma, ai dhe kolegën time na paguan 2,200 funte, para të gatshme.

Sigurisht që tash pritet një denim i rreptë për Walker nga skuadra e tij Manchester City.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM)
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)
Nuk i le vend imagjinatës, Françeska Jaçe tregon gjoksin nga makina luksoze (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media