Home ShowBiz
Kur pak minuta jashtë shtëpie të bëjnë mirë, Rita Ora ''e nxehtë'' jashtë karantine (FOTO LAJM)
Këngëtarja e njohur Rita Ora, është mbyllur këto ditë në shtëpinë e saj si shumë të tjerë.

Përveç një këngëtare shumë e dashur, ajo njihet edhe për shkak të bukurisë së saj dhe formave trupore, të cilat nuk heziton ti ekspozojë.

Ajo është mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, duke u paraqitur vazhdimisht për miliona fansa që e ndjekin atë hap pas hapi.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi nga një shëtitje që ka bërë gjatë kohës së izolimit, duke shkruar se mezi po pret ti kthehet normalitetit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM)
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media