Home ShowBiz
Futbollisti i Juventusit dhe e dashura e tij u vijnë në ndihmë njerëzve në nevojë
Futbollisti i Juventusit, Douglas Costa dhe e dashura e tij Nathalia Felix u kanë ardhur në ndihmë personave të cilët janë në kushte të vështira gjatë pandemisë së koronavirus, në vendlindjen e tij Brazil.

Makina e mesfushorit brazilian ishte e mbushur plot me me furnizime, siç shihet në fotot e publikuara nga bukuroshja braziliane, të cilat ajo i shoqëron me vargje nga bibla.

“Përmbledhja e ditës tonë. Po ndihmojmë njerëzit në nevojë. Çfarëdo që bëni, duhet ta bëni me gjithë zemër, sikur po punoni për zotin dhe jo për njerëzit,” shkruan Feliks në Instagram.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM)
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)
Nuk i le vend imagjinatës, Françeska Jaçe tregon gjoksin nga makina luksoze (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media