Home ShowBiz
Shtatë vite bashkë, artisti i njohur turk ndahet nga partnerja
Partnerja e artistit shumë të njohur turk, Kutsi ka deklaruar ndarjen.

Kutsi prej 7 vitesh ishte në një lidhje me Feyza Çipa dhe sipas mediave turke çifti së fundmi kanë bërë sherr. Partnerja e tij ka pranuar ndarjen me një status në Instagram duke u shprehur se nuk dëshiron më që emri i artistit të përmendet krah saj.

Kutsi është këngëtar i njohur në Turqi, por edhe aktor pasi ka luajtur në disa seriale. Ai do të shfaqet gjithashtu në serialin “Lule të vetmuara” pas disa episodesh, ku do të këndojë me kitarë përkrah Meralit.

Kutsi ka luajtur gjithashtu edhe në serialin “Emri im është ëngjëll” që transmetohet në kanalin Rtv 21. Në repertorin e tij muzikor ai ka këngë shumë të njohura dhe është një ndër artistët më të pëlqyer.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Nuk e përballuan dot karantinën bashkë, aktori i njohur turk ndahet nga e dashura (FOTO LAJM)
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM)
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM)
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media