Home ShowBiz
Bukuri e përjetshme, gratë e famshme që nuk e njohin plakjen (FOTO LAJM)
Rachel Weisz, 49

Sandra Bullock, dikur tha në një intervistë, se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë. “Epo, shpresoj që disa prej tyre të qeshin aq shumë,” i tha ajo dhe më pas ai i preku fytyrën dhe iu përgjigj: “Ti nuk je plakur, je thjesht e lumtur.”

Historia e saj është një mënyrë e bukur për tu përqafuar dhe per ta jetuar bukurinë natyrore çdo ditë.

Bright Side ka bërë një listë të të gjitha grave të famshme që bënë pikërisht këtë: ato përqafuan bukurinë e tyre natyrore, pa nderhyrje kirurgjikale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gazetarja tregon çmendurinë që bëri për Alban Skënderaj: I prisha darkën familjare!
Si rrallë herë më parë, VIP-at shqiptarë zbresin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM)
Nuk është më kryeministër, por Oriola tregon hapur simpatinë e saj për Albin Kurtin (FOTO LAJM)
"Më në fund më rrahu", Genta Ismajli publikon videon teksa ndeshet me partnerin (VIDEO)
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media