Home ShowBiz
Për shkak të konteshës Sophie, një nga rastet e rralla që Kate humb qetësinë në publik (FOTO LAJM)
Dukesha e Kembrixhit, gruaja e Princ William, Kate Middelton është një ndër mbretëroret më strike te cila është e përpiktë në daljet publike, por ndodh që edhe ajo të humbas ndonjëherë qetësinë.

Eksperti i gjuhës së trupit, Judi James, ka shpjeguar nëpërmjet një fotoje rastin kur Kate ka humbur kontrollin.

Në foto shihet Kontesha Sophie Wessex e cila ka humbur ekulibrin teksa zbriste nga karroca duke rënë mbi Kate dhe lëvizja e papritur nxiti një reagim spontan nga dukesha.

"Reagimi spontan i Kate është të hedhë duart e saj për të kapur tezen e William, por goja e saj e hapur, ndërsa ajo qesh, na lë të kuptojmë se së pari Sophie është goxha poshtë në tokë," tha Judi.

Eksperti i gjuhës së trupit shpjegoj se nëpërmjet këtyre sjellvje zbulojmë se Kate dhe Sophie kanë një sens humori të përbashkët që mund të përkthehet edhe në miqësi./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin
Murrizi kërkon prej AMA-s të ndëshkojë Fevziun
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Në një lidhje me bizensmenin e moshuar? Isida sqaron të vërtetën për Agnesa Vuthaj (VIDEO)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media