Home ShowBiz
Brenda shtëpive dhe vilave luksoze të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM)
Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi i kësaj të fundit, ndikon në humorin tonë dhe kjo është e vërtetuar shkencërisht.

Ngjyrat, dekori, bimët e brendshme e çdo gjë tjetër përçon ndjesi të caktuara e të jetë kjo vallë arsyeja përse njerëzit e famshëm shpenzojnë kaq shumë në mobilimin e shtëpisë.

Shumw VIP-a janë treguar aq të hapur sa i kanë publikuar vetë pamjet e ambienteve të tyre private në rrjetet sociale apo kanë mirëpritur programe të tjera televizive.

Në galerinë e mësipërme do të gjeni disa prej këtyre shtëpive./living
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin
Murrizi kërkon prej AMA-s të ndëshkojë Fevziun
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Në një lidhje me bizensmenin e moshuar? Isida sqaron të vërtetën për Agnesa Vuthaj (VIDEO)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media