Home ShowBiz
E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Gigi Hadid i mbyll gojën të gjithëve një herë e mirë (FOTO LAJM)
Për Yolanda-n, Gigi-n dhe Bella Hadid, hedhja poshtë e thashethemeve që sugjerojnë se kanë bërë ndërhyrje është bërë rutinë.

Thashethemet e fundit i janë drejtuar Gigi Hadid, e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së parë me të dashurin Zayn Malik. ‘E! News’ raporton se modelja preku temën e ndërhyrjeve në fytyrë në një bisedë në Instagram Live me artisten e make up-it të Maybelline, Erin Parsons.

"Njerëzit mendojnë se bëj filler në fytyrën time dhe kjo është arsyeja pse ajo është e rrumbullakët. Unë e kam pasur këtë që nga lindja. Sidomos në muajin e modës, kur isha disa muajshe shtatzënë, ”- i tha modelja artistes së make up-it.

Modelja gjithashtu preku thashethemet që sugjerojnë se vetullat e saj nuk janë natyrisht aq të bukura sa duken: “Është kaq qesharake përsa i përket gjërave që shihni online. Nëse shihni fotografitë e mia kur isha fëmijë, do të kuptoni që i kam pasur këto vetulla të harkuara që kur linda, "- i tha ajo Parsons.

Kur artistja make-up e pyeti Hadid nëse do të kujdeset për ndryshimet gjatë shtatëzanisë, modelja konfirmoi se nuk është e shqetësuar. "Mos u shqetëso. Jam e lumtur me procesin natyror të botës, "- i tha ajo Parsons.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gazetarja tregon çmendurinë që bëri për Alban Skënderaj: I prisha darkën familjare!
Si rrallë herë më parë, VIP-at shqiptarë zbresin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM)
Nuk është më kryeministër, por Oriola tregon hapur simpatinë e saj për Albin Kurtin (FOTO LAJM)
"Më në fund më rrahu", Genta Ismajli publikon videon teksa ndeshet me partnerin (VIDEO)
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media