Home ShowBiz
Të gjitha natyrale, VIP-at më të bukur pa grim (FOTO LAJM)
Enca Haxhia
Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja.

Aq më tepër kur kemi të bëjmë me vajzat e njohura të estradës shqiptare.

Gjithnjë të kuruara deri në detaj, në të gjitha daljet televizive apo klipe, të famshmet janë të lidhura fort pas make up-it dhe të dukurit bukur.

Shumë pak prej tyre kanë guxuar të dalin në publik pa u grimuar.

Se cila ju pëlqen e gjeni në galeri. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin
Murrizi kërkon prej AMA-s të ndëshkojë Fevziun
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Në një lidhje me bizensmenin e moshuar? Isida sqaron të vërtetën për Agnesa Vuthaj (VIDEO)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media