Home ShowBiz
Genta Ismajli shtatzënë me partnerin turk? Këngëtarja tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e dashurisë me partnerin e saj turk, Hysen Usta. Çifti e kanë treguar publikisht se janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe shpeshherë bëjnë edhe dedikime apo surpriza romantike.

Genta kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale dhe kjo mesa duket e ka një shkak. Sot po përflitet se këngëtarja është shtatzënë dhe thashethemet kanë nisur nga një foto që ajo postoi në Instagram.

Barku i këngëtares duket i rrumbullakosur dhe fansat e kanë vënë re këtë. Nuk kanë munguar pyetjet e shumta për shtatzëninë, por Genta ka preferuar të mos i përgjigjet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Murrizi kërkon prej AMA-s të ndëshkojë Fevziun
U kthye me Mozzik? Loredana kapet "mat" me të dashurin e ri (FOTO LAJM)
Në një lidhje me bizensmenin e moshuar? Isida sqaron të vërtetën për Agnesa Vuthaj (VIDEO)
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)
Bëri 36 vite burg gabimisht, tani është pretendent për të fituar "America's Got Talent" (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media