Home ShowBiz
"Shtrati im akoma vetëm", Enca e vetmuar provokon ndjekësit (FOTO LAJM)
Enca nëse diçka di të bëjë më së miri është të provokoj, qoftë me zhveshje apo edhe fjali të ndryshme.

E, sot i ka bërë të dyja, teksa postoj një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja u paraqit e veshur e tëra në të zeza, fustan të ngushtë e shtirë pranë shtratit.

“Shtrati jem akoma vetëm”, ishte mbishkrimi që këngëtarja nga Shqipëria la në mbishkrimin e fotos.

Enca prej kokësh nuk ka sjellur një këngë të re, por që ka nisur punën në studion.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)
Publikon videon me ndryshimet në fytyrë, Hailey dhe Justin Bieber kërcënojnë kirurgun plastik (FOTO LAJM)
E sulmoi qeni teksa po xhironte programin, flet moderatorja e Top Channel (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media