Home ShowBiz
Njihuni me gratë bukuroshe të miliarderëve më të rëndësishëm në botë (FOTO LAJM)
Ato janë te bukura dhe të tashmë mjaft të pushtetshme. Bëhet fjalë për gratë e miliarderëve më të mëdhenj në botë.

Shumë prej tyre më te reja në moshë se bashkëshortët e tyre, ato duket se kanë gjetur lumturinë krah njerëzve me te pushtetshëm në planet.

Mes famës dhe luksit, ato janë gjthmonë në qendër të mediave të ndryshme botërore.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga XXXL vajza kthehet në modele, mahnitet rrjeti (FOTO LAJM)
Olta Gixhari flet për herë të parë për partnerin dhe shtatzaninë
Rami fton për takim prezantuesen italiane, i dërgon mesazh live në televizion
Fansi i "çmendur" përndjek Luanën, moderatorja merr vendimin drastik (FOTO LAJM)
Devis Xherahu tregon si e ndau karantina nga ish-missi: Kishim detyrime

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media