Home ShowBiz
Njihuni me gratë bukuroshe të miliarderëve më të rëndësishëm në botë (FOTO LAJM)
Ato janë te bukura dhe të tashmë mjaft të pushtetshme. Bëhet fjalë për gratë e miliarderëve më të mëdhenj në botë.

Shumë prej tyre më te reja në moshë se bashkëshortët e tyre, ato duket se kanë gjetur lumturinë krah njerëzve me te pushtetshëm në planet.

Mes famës dhe luksit, ato janë gjthmonë në qendër të mediave të ndryshme botërore.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"U shtanga", reperi shqiptar tregon si i dërgoi këngëtarja video erotike në mes të natës (VIDEO)
Si asnjëherë, Kastro Zizo publikon foto me partneren dhe i shpreh dashurinë (FOTO LAJM)
Genta Ismajli fotografohet në momente private me partnerin turk (FOTO LAJM)
Një ditëlindje ndryshe nga çdo vit, këngëtarja shqiptare surprizohet nga mikeshat (FOTO LAJM)
Totalisht e zhveshur, Naomi Campbell "pushton" metrot e New York (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media