Home ShowBiz
Fotoja më e ëmbël: Prej muajsh larg njëri-tjetrit, Mozzik takohet më në fund me Hanën (FOTO LAJM)
Prej disa muajsh, Mozzzik nuk kishte mundur ta takonte vajzën e tij, Hana për shkak të periudhës së izolimit.

Megjithatë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’ reperi ka treguar se ka mundur të udhëtojë dhe të takojë të voglën e tij.

Ai ka ndarë disa foto me Hanën, duke treguar se mezi e ka pritur këtë moment kaq të dashur.

Kujtojmë se reperi ka treguar se e takon rregullisht vajzën e vogël, e cila është një kopje e tij. Ndonëse artisti i dha fund lidhjes së dashurisë me Loredanën, ai vazhdon të takohet me të për shkak të vajzës së tyre, për të cilën kanë pohuar se bëjnë gjithçka.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nga XXXL vajza kthehet në modele, mahnitet rrjeti (FOTO LAJM)
Olta Gixhari flet për herë të parë për partnerin dhe shtatzaninë
Rami fton për takim prezantuesen italiane, i dërgon mesazh live në televizion
Fansi i "çmendur" përndjek Luanën, moderatorja merr vendimin drastik (FOTO LAJM)
Devis Xherahu tregon si e ndau karantina nga ish-missi: Kishim detyrime

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media