Home ShowBiz
Foto super të "nxehta", vajza e futbollistit legjendar shpërthen në Instagram (FOTO LAJM)
Bianka, vajza e ish-futbollist të famshëm anglez Pol Gaskonj, tashmë ka filluar të mendojë për pushimet verore.

Bukuroshja së fundmi është shfaqur në rrjetet sociale, duke postuar disa foto tepër provokuese, të cilat nxjerrin në pah më së miri format e saj bombastike.

Bianka regjistron 289 mijë ndjekës në “Instagram” të cilët admirojnë hiret e modeles seksi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vështrimet e turpshme që do të mbahen mend gjatë, kanë vënë në siklet VIP-at (FOTO LAJM)
Pra, Dafina dhe Dj Geek ishin mbrëmë bashkë? (FOTO LAJM)
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media