Home ShowBiz
Ups! Si janë turpëruar VIP-at nga veshjet e tyre, foto që nuk harrohen lehtë (FOTO LAJM)
Yjet janë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe syrit të paparacëve nuk kanë se si t’u shpëtojnë incidentet e ndryshme.

Ndodh shpesh që ata të kenë problem me veshjet, duke u turpëruar para të gjithëve.

Më lart do ju tregojmë yjet që kanë lënë nam me veshjet, duke zbuluar më shumë se ç’duhet.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikon videon me ndryshimet në fytyrë, Hailey dhe Justin Bieber kërcënojnë kirurgun plastik (FOTO LAJM)
E sulmoi qeni teksa po xhironte programin, flet moderatorja e Top Channel (VIDEO)
Shkëlqeni si Diana, 6 veshjet e Princesësh që janë trend këtë verë (FOTO LAJM)
Big Mama tashmë me një biznes të vetin, për çfarë bëhet fjalë (FOTO LAJM)
Jul Deda me tone të ashpra Veliajt: I pashpirt, kur shisje fiq s'të ngacmonin (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media