Home ShowBiz
Vajza feston ditëlindjen, Emina përgatit festën në oborrin gjigand të shtëpisë (FOTO LAJM)
Vogëlushja e Emina Cunmulajt ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Prindërit janë kujdesur që Mia të ketë një festë sa më të bukur, në oborrin gjigand të shtëpisë.

Ngjyra, tollumbace, ëmbëlsira dhe shumë dashuri për Mian e vogël në një ditëlindje të personalizuar.

Për shkak të pandemisë, vogëlushja nuk ka festuar dot me miqtë e saj të vegjël megjithatë mami Emina, babi Sam dhe motra e saj Ella janë kujdesur që ditëlindja e saj të jetë sa më e bukur.

Madje Cunmulaj e ka përgatitur vetë kekun e ditëlindjes.

Kujtojmë se më herët gjatë ditës, Emina ndau disa foto gjatë lindjes së Mias dhe nga momenti i parë kur ajo erdhi në jetë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM)
Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM)
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM)
Publikon videon me ndryshimet në fytyrë, Hailey dhe Justin Bieber kërcënojnë kirurgun plastik (FOTO LAJM)
E sulmoi qeni teksa po xhironte programin, flet moderatorja e Top Channel (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media