Home ShowBiz
Upss! "Rivalja" sulmon Alba Hoxhën: Nuk i shkon të prezantojë motin
E ftuara e dytë në emisionin “Mos i fol shoferit” ka qenë prezantuesja e motit në RTV Ora, Feride Kuqi.

Përveçse një prezantuese ajo është edhe një modele mjaft simpatike.

E pyetur nga Rudina se çfarë mendimi ka për kolegen Alba Hoxha, ajo shprehe se ka diçka që nuk i pëlqen tek ajo kur prezanton motin.

Rudina Dembacaj: Si të duket prezantuesja e motit Alba Hoxha?

Feride Kuqi: Alba është një vajzë shumë karizmatike, bën shumë humor, por që tek moti ngjit dhe aq shumë. Nuk e kam shprehur asnjëherë, po e them këtu për herë të parë, ka diçka që nuk më pëlqen tëk Alba kur e prezanton motin.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gazetarja tregon çmendurinë që bëri për Alban Skënderaj: I prisha darkën familjare!
Si rrallë herë më parë, VIP-at shqiptarë zbresin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM)
Nuk është më kryeministër, por Oriola tregon hapur simpatinë e saj për Albin Kurtin (FOTO LAJM)
"Më në fund më rrahu", Genta Ismajli publikon videon teksa ndeshet me partnerin (VIDEO)
Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media