Home ShowBiz
Po bëjnë namin, rroba banjot e kësaj vere po i "çmendin" të gjithë (FOTO LAJM)
Marka “Bikinis Frankies” po bën namin me rroba banjot që ka nxjerrë në treg.

Të gjitha vajzat VIP në mbarë botën që kur na nisur karantina kanë pozuar me këtë model rroba banjosh.

Ato duken mjaft sensuale dhe joshëse, ku askush nuk mund t’i rezistojë. Disa nga VIP-at që kanë përqafuar këtë trend të rroba banjove janë Bella Hadid, Kylie Jenner, Halsey, Miley Cyrus dhe Madison Beer.

Ky model i rroba banjove ka për qëllim të zbulojë gjoksin në pjesën e poshtme dhe jo dekoltenë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Xheni dhe Benardi gati për altar, vendosin të martohen pas dy vitesh të ndarë (FOTO LAJM)
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare
Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës (VIDEO)
Georgina tërbon ndjekësit duke tundur vithet (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media