Home ShowBiz
Mëngjeset e ëmbla të Sara Hoxhës, fotot pranë dy vogëlushëve do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM)
Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha ka treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që ka me dy vogëlushët e saj, London dhe Roman. Duket se ata kanë nisur pushimet familjarisht dhe Sara po kalon kohën më të bukur pranë dy djemve të saj.

Ajo ka ndarë dy foto pranë vogëlushëve, duke treguar se mëngjesi ka nisur në mënyrën më të ëmbël për të. Në foton e parë shfaqet Roman i ulur në bar teksa po luan me lodrat e tij dhe në foton tjetër shfaqet London teksa po i dhuron një puthje mami Sarës. Me siguri edhe Ledioni ndodhet pranë familjes, edhe pse është mjaft i tërhequr nga rrjetet sociale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Xheni dhe Benardi gati për altar, vendosin të martohen pas dy vitesh të ndarë (FOTO LAJM)
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare
Brenda festës përrallore të ditëlindjes së Ajkës (VIDEO)
Georgina tërbon ndjekësit duke tundur vithet (VIDEO)
Habit aktori: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media