Home ShowBiz
Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM)
Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbushi 10-vjeç. Pavarësisht situatës aktuale, Blerina është kujdesur që ai të festojë siç duhet, në rrethin e familjarëve.

Ajo i ka organizuar Dinit një super festë në oborrin e shtëpisë, plot me drita dhe zbukurime.

“Kishim planifikuar nje feste te madhe por me kete situate vendosem ta ndajme veç mes nesh, familjes, gezimin e 10 vjetorit te Dinit. Faleminderit per cdo urim tuajin. Po ju zbulojme dhe dhuraten e Anes per vellain”, ka shkruan dietologia, duke zbuluar edhe dhuratën e vajzës, një portret i pikturuar nga vetë ajo.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ju kujtohet "Zorro"? Aktori rrëfehet se është infektuar me COVID-19 (FOTO LAJM)
Dikush i bëri Dojnës një "padrejtësi" me moshën dhe moderatores nuk i pëlqeu aspak!
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM)
Arti në zi, ndahet papritur nga jeta muzikanti korçar
Fotot e luksit nga pushimet, Marina Vjollca paska një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media