Home ShowBiz
Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM)
Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbushi 10-vjeç. Pavarësisht situatës aktuale, Blerina është kujdesur që ai të festojë siç duhet, në rrethin e familjarëve.

Ajo i ka organizuar Dinit një super festë në oborrin e shtëpisë, plot me drita dhe zbukurime.

“Kishim planifikuar nje feste te madhe por me kete situate vendosem ta ndajme veç mes nesh, familjes, gezimin e 10 vjetorit te Dinit. Faleminderit per cdo urim tuajin. Po ju zbulojme dhe dhuraten e Anes per vellain”, ka shkruan dietologia, duke zbuluar edhe dhuratën e vajzës, një portret i pikturuar nga vetë ajo.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ina reagon ashpër ndaj Robert Berishës: Nuk do e dëgjoja as për 100 mijë euro
Zaha dështoi te Man.United, Evra zbulon arsyen
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM)
Bieta Sulo në pritje të ëmbël? Tullumbaci rozë që trazoi gjithçka
Këngëtarja shqiptare do të përfaqësojë Qipron për herë të dytë në Eurovizion

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media