Home ShowBiz
Më shpejt nga çe prisnim, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do bëjnë dasëm (FOTO LAJM)
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura të shoëbiz-it shqiptar që nuk ngurrojnë asnjëherë ta shprehin hapur dashurinë që kanë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ata po jetojnë prej vitesh një histori shumë të bukur dashurie, teksa në 3 nëntor të 2018 Genci i bëri një super propozim në Plavë këngëtares.

Së fundmi, duket se çifti ka menduar ta çojë në një stad tjetër marrëdhënien e tyre, pasi së shpejti kemi dasmë.

Sipas “Panorama Plus”, ata kanë planifikuar të martohen në vjeshtë, në një ceremoni tejet private, përtej faktit se jemi ende në kohë pandemie.

Madje, raportohet se dyshja ka kohë që bashkëjetojnë në Prishtinë dhe dasma do të jetë thjesht një simbolikë dhe festë për miqtë.

Vetë këngëtarët nuk kanë deklaruar asgjë rreth kësaj teme së fundmi, por ne mezi po presim të dimë se ç’po ndodh.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ju kujtohet "Zorro"? Aktori rrëfehet se është infektuar me COVID-19 (FOTO LAJM)
Dikush i bëri Dojnës një "padrejtësi" me moshën dhe moderatores nuk i pëlqeu aspak!
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM)
Arti në zi, ndahet papritur nga jeta muzikanti korçar
Fotot e luksit nga pushimet, Marina Vjollca paska një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media