Home ShowBiz
Lidhja me binjakët, Jonida dhe Bora zyrtarisht kunata
Bora Zemani dhe Jonida Maliqi u panë për herë të parë së bashku në emisionin e Tring “ Albanian Designers Competition”, dhe që aty nisën të shpërndaheshin shumë zëra se të dyja kishin një lidhje me vëllezërit Veshaj.

Duket se sot ato i kanë konfirmuar lidhjet e tyre nëpërmjet fotografike në rrjetet sociale.

Por së fundmi duket se një “çift” tjetër është krijuar, ai i dy shokëve të ngushtë: Danit dhe Arborit.

Miqësia ndërmjet mamave paska afruar dhe dy fëmijët. Jonida Maliqi ka postuar një fotografi të ëmbël të dy fëmijëve duke shkruar:-“Dashuritë".

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media