Home ShowBiz
Në Instagram një modele e "kalibrit të lartë", kush është vajza e re e rrjetit (FOTO LAJM)
Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe kjo falë bukurisë së saj.

Kostantina ka një fizik që të lë pa fjalë dhe një bukuri që ka bërë për vete shumë meshkuj.

Përvecse një modele e suksesshme ajo është edhe DJ gjithashtu dhe aktore.

Ajo nuk resht së provokuari me pozat e saj shumë seksi teksa tregon linjat. Me bikini apo topless, ajo di si të tërheqë të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mësiperme me fotot pikante të Kostantina Gianni.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media