Home ShowBiz
Nga e dashura e Martinez te e Inzaghit, këto janë vajzat joshëse që bëjnë bujë (VIDEO)
Të dashurat e futbollistëve padyshim që bëjnë jetë luksoze, shkruan Albeu.com.

Ato përfitojnë nga paratë e shumta të lojtarëve dhe ndaj shpesh të dashurat e tyre i janë future modelingut dhe shfaqen mjaft aktive në rrjetet sociale.

Gazeta Dello Sport ka përzgjedhur disa prej tyre ku shfaqen shumë joshëse.

Mirësevini në botën e mrekullueshme të grave dhe të dashurave të njerëzve të sportit. /abeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
A shkon ajo me burra të famshëm, edhe pse të martuar? Sqarohet gazetarja
Xhensila Myrtezaj flet për njohjen me Besin: A ishte dashuri me shikim të parë?
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme
Zbulohet arsyeja e vërtetë e transferimit të Ruben Dias te Man City

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media