Home ShowBiz
E gjitha mashtrim! Kjo faqe po demaskon VIP-at (FOTO LAJM)
Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të gjithë VIP-at e Instagramit.

Llogaria me bazë në Rusi e quajtur “Beauty False” poston foto të tipit “Instagrami vs Realiteti”, ku tregon disa persona me shumë ndjekës që nuk janë aspak ashtu si mendojnë fansat, por janë shumë ndryshe.

Madje kjo faqe riposton fotot që postojnë personazhet e njohur por se si do dukeshin ata në të vërtetë pa make-up dhe pa efektet e rrjeteve sociale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media