Home ShowBiz
Tuna në pritje të ëmbël?! Mikeshat e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM)
Tuna dhe Patrisi mesa duket po planifikojnë të zgjerojnë familjen e tyre. Edhe pse shpesh janë përfolur për krisje, prindërit e Tian duket se pas çdo problemi bashkohen sërish.

Në daljet që ka pasur në rrjetet sociale, ajo që na ka bërë përshtypje është barku i rrumbullakosur poshtë fustanit. Kanë qenë mikeshat, ato që kanë publikuar një video të saj, teksa ecin në mbrëmje.

Tuna është kapur pak sekonda dhe në profil duket qartazi barku i fryrë poshtë fustanit të kuq. Në rrjetet sociale ajo poston shpesh “Story”, por gjithnjë kujdeset që ta kapë veten bust, pa nxjerrë në pah barkun. Në setin e fundit, ndonëse me një fustan të gjerë, dallohen qartë kilet e shtuara në zonën e barkut.

Ndërkohë Tuna prej muajsh ndodhet në SHBA, partneri dhe djali saj vijojnë të jenë në Kosovë. E nëse nuk ka qenë një produksion muzikor, ai që e ka larguar nga familja duhet të jetë një motiv edhe më i fortë, si është sjellja në jetë e një tjetër fëmije, këtë herë në SHBA.

Deri më tani, nuk ka asnjë reagim nga këngëtarja.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme
Zbulohet arsyeja e vërtetë e transferimit të Ruben Dias te Man City
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM)
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media