Home ShowBiz
Luana apo Tayna? Vajzat ngjashmëri të frikshme (FOTO LAJM)
Tayna
Nuk është hera e parë që po dëgjoni se vajzat e njohura të ekranit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt "ideales" duke parë te të gjitha të njëjtat tipare dhe ngjashmëri të "frikshme".

Edhe së fundmi ka ndodhur e njejta gje me Taynën, të cilën në një nga fotot e saj të Instagramit vështirë të dallosh nëse është ajo apo Luana.

Kjo nuk i ka shpëtuar as ndjekësve të cilët kanë "shpërthyer" menjëherë në komente se vajzat ngjajnë aq shumë me njëra tjetrën. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Për shkak të këtij filmi, Jennifer Aniston do hiqte dorë nga aktrimi (FOTO LAJM)
Kida rikthen trendin e verës, por këtë herë i ngjan dikujt (FOTO LAJM)
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM)
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO)
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media