Home ShowBiz
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM)
Monica Bellucci
Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të mira”.

Në të kaluarën, kirurgjia plastike ishte e popullarizuar vetëm midis yjeve të shquar si Michael Jackson, por sot, është një gjë e zakonshme për të gjithë.

Por aktoret dhe modelet në fund të shekullit të 20-të pushtuan botën duke përdorur bukurinë e tyre natyrore.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram (FOTO LAJM)
E tepron Tayna, pozon vetëm me të brendshme
Zbulohet arsyeja e vërtetë e transferimit të Ruben Dias te Man City
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM)
Kë po kërcënon Jul Deda? Aktori: Mos e vrisni mendjen, burgu për burra është!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media