Home ShowBiz
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM)
Ok nëse doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve është në modë po jua themi ne: printi i lopës!

Edhe pse duket si shaka në fakt të gjitha vajzat kanë nisur të bëjnë thonjtë me këtë model dhe madje edhe të vishen.

E para që e nisi këtë lojë ishte Ariana Grande dhe pas saj, i bëri thonjtë në të njëjtën formë edhe Kendall Jenner.

Gjithashtu edhe ikona e modës Victoria Beckam dhe Kylie jenner veshën rroba me printin e lopës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Instagrami një gënjeshtër e madhe? Zbulohet detaji misterioz në fotot e blogeres (FOTO LAJM)
La punën në media, gazetarja paguhet tri herë më shumë në Instagram (FOTO LAJM)
Ina reagon ashpër ndaj Robert Berishës: Nuk do e dëgjoja as për 100 mijë euro
Zaha dështoi te Man.United, Evra zbulon arsyen
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media