Home ShowBiz
Arti në zi, ndahet papritur nga jeta muzikanti korçar
Muzikanti korçar, Ilir Tasellari është ndarë nga jeta në moshën 50 vjeçare. Ai vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë , të cilën nuk ka mundur ta përballojë dot.

Të shumtë kanë qenë artistët që kanë shprehur ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të muzikantit korçar.

Ndërsa lajmin e ndarjes nga jeta të Tasellarit, e bëri të ditur këngëtari Devis Xherahu përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Nuk dua ta besoj qe ti u largove kaq shpejt,buke e vjeter, kemi ndare kaq aktivitete dhe festa familjare bashke, kaq ore provash per tu bere keta qe jemi sot,Lamtumire miku im Ilir Tasellari.. jam i bindur qe ti do prehesh ne paqe..”, ka shkruar Xherahu.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ina reagon ashpër ndaj Robert Berishës: Nuk do e dëgjoja as për 100 mijë euro
Zaha dështoi te Man.United, Evra zbulon arsyen
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM)
Bieta Sulo në pritje të ëmbël? Tullumbaci rozë që trazoi gjithçka
Këngëtarja shqiptare do të përfaqësojë Qipron për herë të dytë në Eurovizion

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media