Home ShowBiz
Dikush i bëri Dojnës një "padrejtësi" me moshën dhe moderatores nuk i pëlqeu aspak!
Ndodh shpesh që personazheve të njohur të showbiz-it ti hyjnë në hak për moshën e shpesh ta shtrembërojnë shifrën e vërtetë të viteve të tyre.

Duket se padashur, kështu i ka ndodhur edhe Dojna Memës.

Dikush ka ngatërruar moshën e moderatores dhe asaj nuk i ka pëlqyer aspak.

Dojna ka publikuar në InstaStory disa lajme të faqeve të ndryshme, ku moderatores i kamë publikuar foto ku s’kishte aspak lidhje me lajmet, si dhe i kanë vënë një moshë tjetër.

Atë e kanë bërë 38 vjeç dhe kjo e ka mërzitur moderatoren.

“Unë nuk jam 38 vjeç ok? Se me këtë punën e moshës u mërzita shumë. S’kam bërë gjë pz”- shkruan ajo e revoltuar.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ina reagon ashpër ndaj Robert Berishës: Nuk do e dëgjoja as për 100 mijë euro
Zaha dështoi te Man.United, Evra zbulon arsyen
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM)
Bieta Sulo në pritje të ëmbël? Tullumbaci rozë që trazoi gjithçka
Këngëtarja shqiptare do të përfaqësojë Qipron për herë të dytë në Eurovizion

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media