Home ShowBiz
Stilistja e njohur shqiptare tregon për këngëtaren që i ka bërë "naze" gjatë punës së saj
Sot ka qenë e ftuar në “Ftesë në 5” stilistja e njohur Drenusha Xharra.

Teksa ka treguar për profesionin e saj dhe projektet, është pyetur nga moderatorja Bieta Sulo edhe se kush është personazhi i famshëm që ka më shumë “naze”. Për Drenushen, nga të famshmit është Tuna.

Xharra tha se me Tunën ka hasur vështirësi në fillimin e karrierës, por “nazet” e saj e kanë ndihmuar për t’u përmirësuar akoma dhe më shumë:

“Në fillim të karrierës kam pasur me Tunën. Unë kam pasur frikë, ajo në të njëjtën kohë ka pasur projektet e veta me kohë të limituar dhe kjo ka qenë mësim për mua.”
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sadna dhe Alek, trafikantë droge? Aktorët reagojnë pas lajmit tronditës
Rrëfimi mes lotësh të Emina Cunmulajt: Dua t’i ngjaj mamit sa thoi i gishtit te këmbës (FOTO LAJM)
Refuzoi publikisht CR7, por ja me kë përfundon bukuroshja italiane (FOTO LAJM)
Shpërthen Big Basta, publikon këngën "Rama Ik" (VIDEO)
Shkrepje nga babai dhe foto topless, vajza e Sabianit "tërbon" me pozat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media