Home ShowBiz
Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM)
"Mami të dua shumë", është mesazhi që Bora Zemani ka marrë kur është kthyer në shtëpi pas një dite të lodhshme.

E çfarë më shumë se një mesazh i shkruar në një zemër prej letre nga djali i saj Arbori, mund ta qetësonte më shumë moderatoren.

“Pas një dite të lodhshme, vjen në shtëpi e gjen këtë. A ka lumturi më të madhe?”, ka shkruar Bora në postimin e fundit.

Zemani ka treguar se kohën e lirë e kalon gjithmonë pranë të birit, i cili i dhuron momentet më të bukura.

Kujtojmë se që prej sezonit të ri televiziv, Bora u bë pjesë e “Top Channel”, në të cilin moderon programin “Përputhen”.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sqarohet gjithçka, a do të ketë përputhje mes Fatjonit dhe Anës?
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Tayna "tërbon" rrjetin me twerk: Mos më jepni pije (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media