Home ShowBiz
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM)
Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kreativitet dhe një mënyrë relaksuese për ta përballuar.

Një ditë të zakonshme vendosi të bëj foto duke pozuar si të famshmit dhe e publikoi në rrjete sociale.

Renata tërhoqi vëmendjen e një numri të madh ndjekësish, duke përfshirë edhe aktoren Giovanna Antonelli.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sqarohet gjithçka, a do të ketë përputhje mes Fatjonit dhe Anës?
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Tayna "tërbon" rrjetin me twerk: Mos më jepni pije (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media