Home ShowBiz
Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM)
Një foto buzë detit, ajo veshur me këmishë të bardhë hedhur në krahët e tij, foto e fundit e Eni Koçit dhe Genc Prelvukaj është tamam një kartolinë dashurie.

Çifti ka ndarë foton e këndshme në Instagram dhe e kanë shoqëruar me shprehjet e bukura:

"Një dashuri e vërtetë dashurie nuk mbaron kurrë", shkruan Eni.

Ndërsa Genci e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Një moment që kthehet në kujtim të përjetshëm.

Nisur nga postimet e mëparshme të këngëtarit kjo foto pritet të jetë një sekuencë nga klipi i tij i ardhëshm dhe të gjithë mezi presim./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sqarohet gjithçka, a do të ketë përputhje mes Fatjonit dhe Anës?
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Tayna "tërbon" rrjetin me twerk: Mos më jepni pije (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media