Home ShowBiz
Florjan Binajt i grisen sërish pantallonat LIVE në emision dhe "fajin" e ka "Burbuqja"!
Në puntatën e sotme të "Shiko Kush LUAN" me autore dhe moderatore Luana Vjollcën të qeshurat dhe surprizat nuk kanë munguar.

Këtë sezon kemi pare mjaft lojëra dhe sfida që janë risi për programin dhe ndër to është "gongu" që luhet here pas here në studio. Në njërin prej tyre ishte të hidhesh pupthi me anë të topave të palestrës për të kapur shaminë.

Edhe pse kjo lojë ishte për gocat; “Burbuqja” e famshme, Rezart Veleshnja në versionin grua, sfidoi ish-partnerin e saj Florjan Binaj në këtë sfidë.

Flori e pranoi sfidën, por mesa duket ai nuk e kishte llogaritur që do të kthehej historia pas.

Në momentin që po ekzekutonte këtë lojë, Binajt iu grisën sërish edhe këtë vit pantallonat duke shkaktuar kështu shumë të qeshura nga të ftuarit dhe publiku i pranishëm.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Sqarohet gjithçka, a do të ketë përputhje mes Fatjonit dhe Anës?
Sindi del nga vetja dhe sulmon keq Melisën: Ti bën s*ks për një kafe! (FOTO LAJM)
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë!
I bëri twerk për ditëlindje, godet sërish Arjoni: Tregoi karakterin! (FOTO LAJM)
Tayna "tërbon" rrjetin me twerk: Mos më jepni pije (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media