Home ShowBiz
Me flokë të çrregullt dhe pa pikë makijazhi në fytyrë, Bebe Rexha si asnjëherë më parë (FOTO LAJM)
Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme.

Së fundmi, Bebe ka publikuar në “Instastory” një video ku tregon se ka marrë një dhuratë. Bëhet fjalë për një kitare të vogël, e cila është e bërë me çokollatë.

Ajo që vihet re në videon në fjalë është se 31-vjeçarja shfaqet me flokë të çrregullta dhe pa pikë makijazhi në fytyrë. Ndërkohë Bebe në fund shfaqet duke e ngrënë kitaren, e cila ishte në ngjyrë rozë.

Ndërkohë kujtojmë se Rexha e përmbylli një vit shumë të suksesshëm në muzikë, ndërsa pritet që edhe gjatë këtij viti të sjell shumë projekte të reja.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM)
Pozat e saj joshëse shkaktuan "furtunë" në rrjet, kush është modelja e njohur (FOTO LAJM)
Me baladat e famshme, Rozana Radi lajmëron pjesëmarrjen në Kënga Magjike? (FOTO LAJM)
As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian ndez rrjetin, foto me të brendshme për markën e njohur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media