Home ShowBiz
E vendosur për të gjetur partnerin në ekran, Ana e "Përputhen" në një tjetër emision (FOTO LAJM)
Prej disa kohësh në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm me formatin e "Përputhen", i quajtur "It’s my love", i cili në fakt në rrjet është cilësuar si versioni “loë cost” i programit origjinal. Drejtuesi i këtij emisioni, Kika, i njohur në Shqipëri si ish-konkurent në “Big Brother” ka dhënë një intervistë së fundmi për Express Rozë, ku ndër të tjera ka zbuluar se do të ketë konkurentë të “Përputhen” që do t’i bashkohen versionit kosovar.

Sipas tij do të jetë Ana, një nga konkurentet më të njohura të “Përputhen”, e cila tashmë nuk është pjesë e programit dhe që u largua me shumë zhurmë, e cila do t’i bashkohet së shpejti “It’s my love”.

Po ashtu ai tha se Ana nuk do të jetë e vetmja, pasi do të ketë edhe të tjerë ish-pjesëmarrës të emisionit të Top Channel që do të shkojnë në programin e tij “dating”.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM)
Pozat e saj joshëse shkaktuan "furtunë" në rrjet, kush është modelja e njohur (FOTO LAJM)
Me baladat e famshme, Rozana Radi lajmëron pjesëmarrjen në Kënga Magjike? (FOTO LAJM)
As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian ndez rrjetin, foto me të brendshme për markën e njohur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media