Home ShowBiz
U zhvesh e gjitha, Georgina e Ronaldos la rrjetin me gojë hapur (FOTO LAJM)
Georgina Rodriguez, është një nga femrat më të komentuara në shoëbiz-in botëror. Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja seksi ka postuar në “Instagram” një fotografi mjaft “hot” që ka marrë mijëra komente.

Në foton në fjalë, bukuroshja shihet e shtrirë dhe ka mbuluar vetëm pjesën para me një çantë të markës së njohur “Gucci”.

Mesa duket, partnerja e Ronaldos është zgjedhur që t’i bëjë reklamë çantës së markës “Gucci-t”. E fansat janë të sigurt që ia ka dalë mbanë me sukses, pasi foto e saj u bë menjëherë virale në rrjet.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM)
Pozat e saj joshëse shkaktuan "furtunë" në rrjet, kush është modelja e njohur (FOTO LAJM)
Me baladat e famshme, Rozana Radi lajmëron pjesëmarrjen në Kënga Magjike? (FOTO LAJM)
As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian ndez rrjetin, foto me të brendshme për markën e njohur (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media