Home ShowBiz
Këngëtari shqiptar martohet me aktoren e serialit "Ertugrul" (FOTO LAJM)
Aktorja e serialit "Ertugrul", i transmetuar në TV Klan, Burcu Kıratlı Akçıl është martuar për herë të dytë me partnerin e saj, këngëtarin me origjinë shqiptare Sinan Akçil.

Mediat turke raportojnë se çifti ka thënë për herë të dytë "Po", teksa kanë publikuar edhe foto nga dita e tyre më e lumtur.

Çifti u martua në vitin 2018, por më pas u ndanë dhe pasi kuptuan se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin u martuan sërish.

Sinan është me origjinë nga Kosova. Burcu është e njohur me rolin e Gokçes në serialin "Ertugrul".

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me baladat e famshme, Rozana Radi lajmëron pjesëmarrjen në Kënga Magjike?
As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian ndez rrjetin, foto me të brendshme për markën e njohur (FOTO LAJM)
Princi Philip ndërron spital për shkak të problemeve me zemrën
Ia dhuroi Brad Pitt, Angelina Jolie e shet për një shifër marramendëse (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media