Home ShowBiz
Jo vetëm të lidhur! Tea është e fejuar me Beartin? (FOTO LAJM)
Tea dhe Bearti mund të jenë fejuar! Dy të rinjtë që e zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë me një skandal të madh pas "Përputhen" mund të jenë më shumë se të dashur.

Të dashuruarit e kanë bërë lidhjen e tyre familjare ku Bearti ka takuar gjyshërit e Teas ndërkohë kjo e fundit ka kaluar pushimet pranë familjes së Beartit duke i bërë gjërat mes tyre serioze.

Dyshimet për një fejesë të mundshme vjen pasi Tea jo vetëm që po jeton tashmë me partnerin, por mban edhe një unazë në gishtin e saj të dorës së majtë, e cila duket si një unazë fejese.

Ata vetë ende s’kanë reaguar lidhur me këtë lajm. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
As operacioni i vështirë s'e ndali dot! Dafina nis xhirimet për videoklipin e ri (FOTO LAJM)
Kourtney Kardashian ndez rrjetin, foto me të brendshme për markën e njohur (FOTO LAJM)
Princi Philip ndërron spital për shkak të problemeve me zemrën
Ia dhuroi Brad Pitt, Angelina Jolie e shet për një shifër marramendëse (FOTO LAJM)
Reperi S4MM sot feston ditëlindjen (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media