Home Teknologji
Vjen iPhone SE, ja kur hidhet në treg
Kompania Apple pritet të prezantojë vitin e ardhshëm versionin e ri të modelit iPhone SE.

Pajisja e re pritet të lansohet në tremujorin e parë të vitit 2018, transmetojnë mediat botërore.

iPhone SE do të mbajë diagonalen e ekranit prej 4 inç në kombinim me procesorin A10, i cili ndodhet në modelin iPhone 7.

Tash për tash nuk dihet çmimi i telefonit, por sigurisht se iPhone SE 2 do të ketë çmim më të ulët nga të gjitha pajisjet iPhone që do të dalin në treg vitin e ardhshëm.

Për fat të keq, iPhone SE 2 nuk do të ketë ekran pa skaje.

Gjithashtu, raportohet se iPhone SE 2 do të prodhohet në Indi, ku Apple synon të marrë tregun. /albeu.com/


Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Themeluesi i WhatsApp: Ka ardhur koha të fshini Facebook-un!
Zbuloni kuptimin e vërtetë të ikonës me numër 100 në WhatsApp që askush s’e dinte
Ja cila është platforma ndërkombëtare që do të ndihmojë për t’u punësuar mbi 10 milionë të rinj
Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO LAJM)
Kjo makinë do të thyej të gjithë rekordet e shpejtësisë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media