Home Teknologji
Tokyo Motor Show sjell makinat e teknologjisë më të fundit (FOTO LAJM)
Si çdo vit u realizua panairi i makinave më të fundit në Tokyo të Japonisë.

Këtë vit pati shumë risi në teknologji dhe modele të ndryshme makinash nga kompanitë më të mëdha në botë.

Të gjitha konkuronin me njëra tjetrën për të tërhequr syrin e të pranishmëve.

Ndër makinat që ranë më shumë në sy sigurisht që ishin markat japoneze me vizionet e tyre futuristike dhe unike.

Secila nga këto makina është një kryevepër teknologjike. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Themeluesi i WhatsApp: Ka ardhur koha të fshini Facebook-un!
Zbuloni kuptimin e vërtetë të ikonës me numër 100 në WhatsApp që askush s’e dinte
Ja cila është platforma ndërkombëtare që do të ndihmojë për t’u punësuar mbi 10 milionë të rinj
Samsung dhe Disney krijojnë emojit magjike për Galaxy S9 e S9+ (FOTO LAJM)
Kjo makinë do të thyej të gjithë rekordet e shpejtësisë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media