Home Teknologji
Surprizon Facebook, së shpejti do të kemi edhe "downvote"
Facebook po teston një buton të ri të quajtur "downvote".

Ky buton do t’u mundësojë përdoruesve që të fshehin komentet dhe të vendosin reagime për të.

Aktualisht butoni i ri "downvote" po testohet vetëm në një numër të vogël personash në SHBA. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Me këtë kod mund të zbuloni nëse celulari juaj është origjinal

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media