Home Teknologji
Range Rover i ri elektrik dhuron spektakël në shkallët e malit vdekjeprurës (FOTO LAJM)
Një Range Rover Sport elektrike ka ngjitur shkallët e një prej monumenteve kombëtare më të njohura të Kinës, që ndodhet në malin vdekjeprurës Tianmen.

Supermakina pesë-vendëshe British P400e plug-in hibrid 4X4 u bë e para në makinë në botë botë që ngjit këtë monument duke tërhequr vëmendjen e të gjithë turistëve dhe duke kaluar me sukses plot 99 kthesa, përcjell albeu.com

Range Rover Sport kushton 70 mijë dollarë dhe duhet të karikohet në më pak se tre ore për të përshkruar pa frikë rreth 31 milje.

Po ashtu super Range dha një performancë të shkëlqyer në shkallët e monumentit "u lodhur". /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Windows 10 përballet me virusin që bën pajisjen tuaj të papërdorshme
Me helikopter, pishinë dhe garazh, vjen super jahti spektakolar (FOTO LAJM)
20% e britanikëve nuk kanë aftësi as sa për ta ngarkuar një CV online
Do të mbahet në Tiranë edicioni i 5-të i konferencës ndërkombëtare Open Source Conference Albania
Facebook mbyll 583 milionë llogari false

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media