Home Teknologji
WhatsApp lajmëron: Keni 68 minuta kohë për të fshirë mesazhet!
WhatsApp do të sjellë një ndryshim të rëndësishëm, që ka të bëjë me fshirjen e mesazheve që janë dërguar.

Opsioni është në funksion prej kohësh, por pritet që t’i nënshtrohet një tjetër ndryshimi që lidhet me kohën.

Aktualisht, çdo person ka 7 minuta kohë për fshirjen e një mesazhi, por kjo kohë do të zgjerohet dhe do të kemi në dispozicion plot 68 minuta e 16 sekonda. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
ICT Awards për herë të parë në Ulqin, takime edhe në Kosovë
Ky është xhipi më i shtrenjtë në botë, ja sa kushton (FOTO LAJM)
Facebook në rrezik, Zuckerberg bën deklaratën e fortë
Themeluesi i WhatsApp: Ka ardhur koha të fshini Facebook-un!
Zbuloni kuptimin e vërtetë të ikonës me numër 100 në WhatsApp që askush s’e dinte

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media